بارگذاری

آیا تحصیل به زبان انگلیسی در روسیه امکان پذیر است؟

بسیاری از دانشجویان ایرانی علاقمند به ادامه تحصیل به زبان انگلیسی هستند، این دانشجویان بدلیل کمبود وقت یا بالا بودن هزینه ها،

Generic placeholder image
راشا اسکولار

دی 03,1397

آیا تحصیل به زبان انگلیسی در روسیه امکان پذیر است؟

تحصیل در روسیه

آیا تحصیل به زبان انگلیسی در روسیه امکان پذیر است؟

بسیاری از دانشجویان ایرانی علاقمند به ادامه تحصیل به زبان انگلیسی هستند، این دانشجویان بدلیل کمبود وقت یا بالا بودن هزینه ها،علاقه ای با یادگیری زبان اصلی کشورهایی که در آن زندگی میکنند نشان نمیدهند، و این اشتباهی بسیار بزرگ از سوی این دانشجویان میباشد، چرا؟ بعلت اینکه بسیار از اساتید مطرح و صاحب نام در جهان، تنها به زبان مادری خود تدریس میکنند و آشنایشان با زبان انگلیسی در حد تدریس نمی باشد. و عموما تدریس به زبان انگلیسی توسط استادیاران و دستیاران جوانشان انجام میشود.
تحصیل در روسیه در برخی رشته ها به زبان روسی ممکن است ، تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه و برخی علوم فنی. اما برای تحصیل رشته پزشکی در روسیه،ابتدا در دورهای آماده سازی(پادفک) شما را ثبت نام میکنند که زبان روسی، حتی اگر متقاضی تحصیل به زبان انگلیسی در روسیه باشید هم شامل آن میشود.
زبان روسی، زبان سختی میباشد، اما تحصیل زبان روسی در خود روسیه بسیار راحت تر و سریعتر امکان پذیر میباشد ، عموما دانشجویان ایرانی در مدت ۹ ماه ،در دورهای آماده سازی ،این زبان را فرا میگیرند‌.
بیشتر دانشگاهها در روسیه ، نیازمند ارائه مدرک زبان روسی نیستند، و صرفا با اعتماد به متقاضای تحصیل در روسیه ،او را ثبت نام میکنند، اما در دانشگاههای معتبر ، برای ادامه تحصیل در کشور روسیه، ارائه مدرک زبان B2 الزامی میباشد.
تحصیل زبان روسی در روسیه ،عموما ۴ هزار دلار برای متقاضیان هزینه دارد.
تا سال ۲۰۱۷، بیشتر متقاضیان تحصیل در روسیه، برای یادگیری زبان ،در کالجها ثبت نام میکردند، اما در سال ۲۰۱۸ دولت تنها به آنان اجازه ارائه ویزای ۳ ماهه را داد ،و این موسسات قادر به دادن ویزاهای بلند مدت نیستند.
بنابراین،  اگر شما خواهان تحصیل در روسیه به زبان روسی هستید، ابتدا باید در دورهای زبان شرکت نموده ،و بعد از پایان این دوره ،به راحتی در دوره های اصلی دانشگاه ثبت نام کنید‌.
شرکت راشا اسکولار خدمات ثبت نام در دوره های زبان را نیز برای متقاضیان تحصیل در روسیه فراهم کرده، و با ارائه ویزای بلند مدت ۱ ساله و چند بار تردد در خدمت دانشجویان متقاضی تحصیل در روسیه میباشد.
تحصیل در روسیه با ما راحتتر،شیرینتر و کم هزینه تر خواهد بود، چرا که به دلیل عدم آشنایی متقاضیان و اقدام شخصی، این عزیزان در دانشگاههایی با هزینه بالا و کیفیت آموزش پایین ثبت نام میکنند ،و بعد از ورود ،دانشگاه هزینه های جانبی بسیاری را برای آنان رقم خواهد زد، که این هزینه های جانبی به تنهایی بالاتر از هزینه کلیه خدمات موسسه راشا اسکولار میباشد.

جهت اطلاعات بیشتر برای ادامه تحصیل در روسیه با ما در ارتباط باشید‌.

# تحصیل در روسیه
# تحصیل زبان روسی در روسیه