بارگذاری

تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ ، دانشگاه ارزان در روسیه

این دانشگاه در لیست Clarivate Analytics Web of Science موفق به کسب رتبه ۲۴۰ جهانی گردیده

Generic placeholder image
راشا اسکولار

دی 27,1397

تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ ، دانشگاه ارزان در روسیه

تحصیل در روسیه

تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ ، دانشگاه ارزان

 

یکی دیگر از دانشگاههای مهم فنی روسیه در شهر سنت‌پترزبورگ ، که دانشجویان خارجی بسیاری را برای تحصیل در روسیه بسوی خود جذب کرده است ، دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ با نام مخفف SPBPU میباشد .

این دانشگاه در لیست  Clarivate Analytics  Web of Science موفق به کسب رتبه ۲۴۰ جهانی گردیده ، و با بیشتر دانشگاه های معتبر اروپا و جهان دارای روابط علمی و مبادله تجارب میباشد، که با ارسال دانشجو و پذیرش دانشجویان غربی و آمریکایی برای تحصیل در روسیه و این دانشگاه به تبادل اطلاعات و دستاوردهای جدید میپردازد.

این دانشگاه در ۵۸ گروه علمی در ۱۶۶ گرایش متفاوت در مقطع لیسانس، ۱۱ گروه علمی و ۵۷ گرایش در مقطع فوق لیسانس و همچنین  ۱۰ گروه علمی و ۲۵ گرایش در دوره دکتری،  یکی از دانشگاههای بزرگ فنی جهان بحساب میآید که دانشجویان بسیاری را از سایر نقاط جهان برای تحصیل در روسیه جذب خود کرده است‌.

هرچند دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ دارای کیفیت بالای تدریس و از امکانات مدرن روز بهرمند است ، اما هزینه تحصیل در این دانشگاه نسبت به دانشگاههای فنی دیگر ، بسیار پایین تر میباشد، از آنجایی که لیست هزینه های دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ تنها به زبان روسی موجود است و در این مطلب نیز قرار گرفته است ، اما بعلت زیاد بودن رشته ها و گرایشها در این مطلب قادر به ذکر تمامی هزینه ها نمیباشیم،  اما میتوان گفت که هزینه تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ  در سال تحصیلی ۲۰۱۸/۱۹ برای دانشجویان خارجی علاقمند به تحصیل در روسیه، بطور میانگین ۱۵۰۰ دلار در سال میباشد ، و از این مقدار بالاتر نمی باشد. چنانچه قصد تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ را دارید ، میتوانید رشته مورد علاقه خود را به ایمیل ما ار سال کرده تا هزینه تحصیل آن در روسیه و در دانشگاه پلی تکنیک را برایتان ارسال کنیم.


 فایل PDF هزینه های تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ،  به زبان روسی.

هر ساله در این دانشگاه چند سمینار مهم بین المللی برگزار میشود، که دانشجویان جوان و جویای علم، نیز میتوانند در آن شرکت کنند و چنانچه دستاورد جدیدی را کسب نموده باشند ، میتوانند آن را به سایر دانشجویان و اساتید مطرح جهان مطرح نموده و به رفع مشکلات ممکن بپردازند، همچنین در این سمینارها تجار و شرکتهای سرمایه گذار بر تکنولوژیهای جدید نیز حضور دارند. که سمینار را به محلی برای دیده شدن و یافتن نوابغ جدید تبدیل کرده است.
کاتالوگ PDF دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ برای دانشجویان خارجی.

برای اخذ پذیرش در دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ و تحصیل در روسیه،  داشتن مدرک زبان روسی الزامی میباشد ، در صورت نداشتن مهارت زبان روسی،  میتوانید در دوره های زبان دانشگاه پلی تکنیک ثبت نام کنید و پس از آموختن زبان روسی،  که عموما برای کسب مدرک از ۶ تا ۹ ماه زمان میبرد، به ادامه تحصیل در روسیه بپردازید. 

چنانچه از آخرین حضورتان در دانشگاه، مدت زیادی میگذرد، میتوانید در دوره پادفک، علاوه بر زبان روسی با دروس فیزیک، ریاضی، شیمی، نیز بیشتر آشنا شوید.

موسسه راشا اسکولار بعنوان تنها مرجع تخصصی تحصیل در روسیه برای دانشجویان ایرانی ، و اخذ پذیرش در دانشگاههای روسیه ، همواره آماده مهیا ساختن حضور شما دانشجویان عزیز برای تحصیل در روسیه در تمامی شهرها، دانشگاهها و رشته ها در روسیه ، مخصوصا دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ میباشد‌.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای تحصیل در روسیه با ما در ارتباط باشید.

# تحصیل در روسیه
# دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ
# دانشگاه ارزان روسیه