بارگذاری

تحصیل در رشته پزشکی روسیه ، تحصیل متخصص  زیبایی در روسیه ، Cosmetologist

تحصیل در روسیه در این زمینه بسیار پرطرفدار است و دانشجویان روس، اغلب دانشجویان دختر روس ، در رشته زیبایی به تحصیل در روسیه مشغولند. 

Generic placeholder image
راشا اسکولار

بهمن 08,1397

تحصیل در رشته پزشکی روسیه ، تحصیل متخصص  زیبایی در روسیه ، Cosmetologist

تحصیل در روسیه 

تحصیل در رشته پزشکی روسیه ، تحصیل متخصص زیبایی در روسیه ، تحصیل Cosmetologist

ایران یکی از کشورهای پرطرفدار در امور زیبایی، پوست و مو و جراحی های مربوط به آن میباشد ، بهمین دلیل متقاضیان بسیاری برای تحصیل در پزشکی پوست و زیبایی در ایران وجود دارد، اما بعلت کم بودن ظرفیتهای دانشگاهی در ایران و مشکلات کنکور،  بسیاری از این دانش آموزان مجبور به تحصیل در رشته ای به غیر از رشته مورد علاقه خود میباشند. 

زیبایی طبیعی روسها. زبانزد جهانیان میباشد، روسها بسیار کم از لوازم آرایشی استفاده میکنند، و بیشتر از ویتامینها و کرمهای پوستی استفاده میکنند، تا پوست خود را برای مدت بیشتری جوان و باطراوت حفظ کنند و با پنهان کردن چین و‌چروک پوست با مواد آرایشی موافق نیستند. در صورت وجود چینهای عمیق ، از بوتاکس، و یا درمانهای مدرنتر استفاده میکنند. 

تحصیل در روسیه در این زمینه بسیار پرطرفدار است و دانشجویان روس، اغلب دانشجویان دختر روس ، در رشته زیبایی به تحصیل در روسیه مشغولند. 

دانشجویان بسیاری نیز از سایر نقاط جهان برای تحصیل در روسیه در رشته پزشکی زیبایی به روسیه آمده،  تا بعلت ارزانتر بودن از تمامی دانشگاههای اروپایی و کیفیت بالای آموزش دانشگاهی ، به تحصیل این رشته در روسیه بپردازند. 

تحصیل پزشکی زیبایی در روسیه. یک دوره ۶ ساله میباشد، که مدرک متخصص زیبایی Cosmetologist به فارغ التحصیلان ارائه میشود. این دوره تقریبا در تمامی دانشکدهای پزشکی روسیه ، از جمله پاولوف ، سچنووا و دانشکده پزشکی دانشگاه ملی مسکو برگذار میشود. اما یکی از معتبرترین مراکز آموزش تخصص زیبای دانشگاه پزشکی منچیکف میباشد، این دانشگاه که کلا برای تحصیل پزشکی در روسیه میباشد، دارای بزرگترین بیمارستان و لابراتوریهای روسیه میباشد، اما متاسفانه در لیست دانشگاههای مورد تائید وزارت بهداشت و درمان ایران برای تحصیل در روسیه در زمینه پزشکی قرار ندارد. 

هزینه تحصیل در این رشته با توجه به دانشگاه ها از ۴۵۰۰ تا ۸ هزار دلار در سال متغیر میباشد، اما از آنجایی که آینده مطمئن کاری برای فارغ التحصیلان به نوعی گارانتی شده است ، و متخصصین این رشته بعدها میتوانند در مطب خصوصی خود، کلینیکهای زیبایی با حقوقهای بالا مشغول به کار شوند، سبب شده تا ظرفیت دانشکده های زیبایی دانشگاههای پزشکی روسیه، سریعتر از سایر دانشکده های دیگر تکمیل شود.

همچنین افرادی که دارای مدرک تخصص زیبایی در روسیه هستند، میتوانند براحتی اقدام به دریافت مجوز گشایش سالنهای زیبایی کنند، که علاوه بر درآمد بالا ، دولت فدرال با دادن وامهای کلان و سود ۶ درصد ، از این متخصصین حمایت میکند. 

چنانچه علاقمند به تحصیل در روسیه در رشته پزشکی زیبایی هستین، تنها با یک مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و کپی پاسپورت ، از طریق موسسه راشا اسکولار بعنوان تنها مرجع تخصصی تحصیل در روسیه، وارد بهترین و معتبرترین دانشگاههای روسیه شوید.

روش کاری ما

# تحصیل در روسیه 
# تحصیل پزشکی در روسیه 
# تحصیل پزشکی زیبایی در روسیه 

 

تحصیل پزشکی در معتبرترین دانشگاههای روسیه تنها با راشا اسکولار