بارگذاری

تحصیل دندان پزشکی در روسیه ، بهترین دانشگاههای دندان پزشکی روسیه.

در این مطلب بصورت اختصاصی به درجه بندی گروهای دندان پزشکی در بین دانشگاههای مورد تائید وزارت بهداشت و درمان ایران در روسیه میپردازیم.

Generic placeholder image
راشا اسکولار

دی 22,1397

تحصیل دندان پزشکی در روسیه ، بهترین دانشگاههای دندان پزشکی روسیه.

تحصیل در روسیه

تحصیل دندان پزشکی در روسیه ، بهترین دانشگاههای دندان پزشکی روسیه.

همانطور که در مطالب مربوط به تحصیل در دانشگاههای پزشکی روسیه گفته شد، بیشتر این دانشگاه ها گروه دندان پزشکی به زبان روسی برای دانشجویان متقاضی تحصیل در روسیه تشکیل داده اند،( تحصیل به زبان انگلیسی در روسیه ، عموما برای تحصیل در رشته پزشکی عمومی در نظر گرفته میشود.).
  اما در این مطلب بصورت اختصاصی به درجه بندی گروهای دندان پزشکی در بین دانشگاههای مورد تائید وزارت بهداشت و درمان ایران در روسیه (لیست دانشگاههای پزشکی روسیه مورد تائید وزارت بهداشت و درمان ایران )میپردازیم. 

دانشگاه پزشکی سچینوا  گروه دندان پزشکی این دانشگاه ، بدلیل داشتن ۵ کلینیک تخصصی و اساتید مطرح در صدر دانشگاههای علوم پزشکی روسیه و مخصوصا تحصیل در رشته دندان پزشکی در روسیه قرار گرفته است. هزینه سالانه تحصیل در گروه دندان پزشکی این دانشگاه در سال ۲۰۱۸/۲۰۱۹ معادل ۴۳۱ هزار روبل ، (در زمان تحریر این مطلب هر دلار روسیه معادل ۶۵ روبل میباشد ،که این مبلغ معادل ۶۶۳۰ دلار میباشد.).

دانشگاه پزشکی پاولوف ، یکی از معتبرترین دانشگاههای پزشکی واقع در شهر سنت پترزبورگ میباشد ، که ایرانیان بسیاری را برای تحصیل به روسیه کشانده .
این دانشگاه نیز در زیر مجموع رشته دندان پزشکی  پنج گروه مختلف از جمله ، بخش جراحی، دندان پزشکی کودکان، پروتز،  دندان پزشکی عمومی ( درمانی) و گروه  دندان پزشکی زیبایی را شکل داده ، که عموما دانشجویان علاقمند به تحصیل در روسیه در رشته پزشکی بیشتر به ادامه تحصیل در گروه های عمومی و‌یا جراحی میباشند . هزینه تحصیل در دانشکده دندان پزشکی پاولوف ۲۸۷ هزار روبل معادل ۴۴۰۰ دلار برای هر سال در نظر گرفته شده است.

دانشکده  دندان پزشکی دانشگاه نوسیبیرسک، این دانشکده که امسال به لیست دانشگاههای پزشکی ، مورد تائید وزارت بهداشت و درمان ایران قرار گرفته.
دانشجویان خارجی بسیاری را برای تحصیل در روسیه به قلب سیبری زیبا کشانده، در این دانشگاه تا کنون دانشجوی ایرانی وارد نشده و موسسه اخذ پذیرش راسا اسکولار، تنها موسسه ای میباشد که برای دانشجویان متقاضی تحصیل در روسیه و دانشگاه نوسیبیرسک در هر رشته ای از جمله علوم پزشکی،  اقدام به اخذ پذیرش مینماید. هزینه دوره ۵ ساله دندان پزشکی در این دانشگاه ۱۷۸۹۸۰ روبل ،معادل ۲۷۵۳ دلار در سال تحصیلی  ۲۰۱۸/۱۹ میباشد.

دانشکده پزشکی دانشگاه ملی مسکو، گروه دندان پزشکی ندارد.

دانشگاههای پزشکی معتبر دیگری در روسیه، از جمله دانشکده پزشکی دانشگاه ملی سنت پترزبورگ،  دانشگاه رودن ( پاتریس لومومبا) ,  دانشکده پزشکی دانشگاه ملی سامارا و دانشکده پزشکی دانشگاه کازان نیز به تدریس دندان پزشکی در روسیه میپردازند ، که دانشجویان خارجی بسیاری ، بعلت بالا بودن سطح علمی این دانشگاهها، و‌مدارک معتبر و تائید شده آنها برای ارائه به مراکز علمی و درمانی اروپا و آمریکا ، برای تحصیل در روسیه وارد این دانشگاهها میشوند. چنانچه علاقمند به اخذ پذیرش در دانشگاههای ذکر شده هستید، با ما در ارتباط باشید،  چرا که هر لحضه امکان تائید مجدد این دانشگاهها توسط وزارت بهداشت و درمان ایران میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای تحصیل در روسیه با ما در ارتباط باشید.

# تحصیل در روسیه
# دانشگاههای پزشکی روسیه ،مورد تائید وزارت علوم ایران
# هزینه تحصیل دندان پزشکی در روسیه