بارگذاری

تحصیل روانشناسی در روسیه 

روسیه بعنوان یکی از کشورهای صاحب سبک روانشناسی در جهان شناخته میشود

Generic placeholder image
راشا اسکولار

بهمن 10,1397

تحصیل روانشناسی در روسیه 

تحصیل در روسیه 

تحصیل روانشناسی در روسیه 

روسیه بعنوان یکی از کشورهای صاحب سبک روانشناسی در جهان شناخته میشود، و مکاتب خاص خود را برای تحقیق در زمینه روح و روان انسان و درمان مشکلات روانی دارد ، بهمین دلیل علاقمندان بسیاری را برای تحصیل این رشته در روسیه بسوی خود جذب کرده است . 

 

برای تحصیل در روسیه و انتخاب شهر و دانشگاه مورد نظر ، باید یک نکته مهم را بخاطر سپرد ، و آن متفاوت بودن مکاتب روانشناسی در دو دانشگاه مطرح روسیه یعنی دانشگاه ملی مسکو و سنت پترزبورگ میباشد.
در مکتب روانشناسی سنت پترزبورگ،  فرد محوریت دارد و سپس جامعه، اما در مکتب مسکو جامعه مقدم بر فرد میباشد.

راشا اسکولار بعنوان تنها مرجع تخصصی تحصیل در روسیه،  دانشکدهای روانشناسی دانشگاهای ملی مسکو و سنت پترزبورگ را برای تحصیل روانشناسی در روسیه به دانشجویان ایرانی علاقمند به تحصیل در روسیه پیشنهاد میکند، در هر دو دانشکده اساتید مطرح در سطح جهانی ، همچون پرفسور ویکتور الوردوف ، پرفسور مکاروف ، محمد رحیمف در سنت پترزبورگ،  و اساتید مطرح همچون پرفسور خالودنینا،  سالداتوا در مسکو و بسیاری دیگر مشغول به تربیت متخصصین آینده و دانشجویان خارجی علاقمند به تحصیل در روسیه میباشند. 

بیشتر شاخه های متفاوت روانشناسی در هر دو دانشکده از جمله گروههای روانشناسی عمومی، روانشناسی کودک، روانشناسی ورزش، روانشناسی در موقعیتهای خاص، روانشناسی جامعه،  روانشناسی بالینی، روانشناسی مشاوره و بسیاری دیگر از شاخهای این علم کهن تدریس میشود.  

توصیه ما به علاقمندان به تحصیل در روسیه در شاخه روانکاوی ، اخذ پذیرش در دانشگاه ملی سنت پترزبورگ میباشد، چراکه مسکویچها رابطه خوبی با روانکاوی ندارند، و علاقمندان به این شاخه، میتوانند برای گذراندن دوره های تکمیلی ،از سوی دانشگاه ملی سنت پترزبورگ،  به هلسینکی فنلاند رفته و آنجا دوره پراکتیک را بگذرانند. 

هزینه تحصیل در روسیه در علم روانشناسی برای دانشجویان خارجی علاقمند به تحصیل در روسیه  ، در دانشگاه ملی مسکو ۴۵۰۰ دلار و در سنت پترزبورگ ۳۵۰۰ دلار میباشد ‌. 

علاقمندان به تحصیل در روسیه در رشته روانشناسی ، با هر مدرک لیسانسی میتوانند وارد دوره های فوق لیسانس این رشته شوند و به راحتی تعغیر رشته دهند، برای ورود به دانشگاه تنها مدرک زبان روسی و ترجمه مدرک لیسانس متقاضی به زبان روسی و تائید آن در سفارت روسیه کافی میباشد تا به تحصیل در روسیه بپردازند.

موسسه راشا اسکولار،  بعنوان تنها موسسه تخصصی اخذ پذیرش در دانشگاههای روسیه،  آماده ارائه خدمات و اخذ پذیرش در تمامی رشته ها و دانشگاههای روسیه از جمله روانشناسی ، برای متقاضیان تحصیل در روسیه میباشد.

خدمات ما 

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای تحصیل در روسیه با ما در ارتباط باشید. 
 

# تحصیل در روسیه 
# اخذ پذیرش در رشته روانشناسی در دانشگاه ملیملی مسکو 
# اخذ پذیرش در رشته روانشناسی در دانشگاه ملی سنت پترزبورگ 

تحصیل در روسیه با راشا اسکولار