بارگذاری

تحصیل پزشکی هسته ای در روسیه , تحصیل در رشته های هسته ای در روسیه

روسیه بعنوان ابر قدرت در انرژی هسته ای و دارنده بیشترین تکنولوژی های مربوط ، مناسبترین مکان برای تحصیل علوم هسته ایی میباشد.

Generic placeholder image
راشا اسکولار

دی 28,1397

تحصیل پزشکی هسته ای در روسیه , تحصیل در رشته های هسته ای در روسیه

تحصیل در روسیه

 تحصیل پزشکی هسته ای در روسیه , تحصیل در رشته های هسته ای در روسیه

 

روسیه بعنوان ابر قدرت در انرژی هسته ای و دارنده بیشترین تکنولوژی های مربوط به این علم و همچنین ادوات جنگی هسته ای ، مناسبترین مکان برای تحصیل علوم هسته ایی میباشد.

علم هسته و اتم ، شاخه ها و کاربردهای متفاوتی دارد، از جمله کاربرد پزشکی، صنعتی و نظامی، بهمین دلیل هر علمی از باب نیاز خود به تحقیقات علمی خود در این علم میپردازد.

پزشکی هسته ای در روسیه ، علم شناخته شده ای میباشد ، که دانشجویان بسیاری را ، حتی از کشورهای صاحب علم پزشکی برای تحصیل به روسیه جذب کرده است ‌, با گسترش علوم هسته ای در ایران، و‌ کمبود متخصصین پزشکی هستی، نیاز بسیاری در ایران به فارغ التحصیلان پزشکی هسته ای احساس میشود، و از آنجایی که روسیه در این علم از بنیانگذاران اولیه محسوب میشود ، مدرک دانشگاههای آن نیز در جهان و ایران مورد تائید میباشد

فیزیک‌هسته ای که تنها چند کشور در جهان صاحب این علم میباشند،  و روسیه بعنوان یکی از منابع اصلی آن بشمار میرود.تحصیل در رشته فیزیک هسته ایی برای بسیاری از دانشجویان اروپایی در روسیه امکان پذیر نمی باشد و این کشور از انتقال این علم به کشورهای عضو‌ناتو جلوگیری میکند. اما‌دانشجویان ایرانی برای تحصیل در روسیه  و اخذ پذیرش در این رشته مشکلی ندارند. در دانشگاههای فنی روسیه گروه فیزیک هسته ، گرایشهای بسیاری را از جمله، فیزیک‌گرم، خودجوشی هسته ای، و بسیاری دیگر را شامل میشود.


شیمی اتمی در روسیه نیز یکی دیگر از علوم‌مربوط به هسته میباشد، که بدون این علم فیزیک‌هسته ای عملا فاقد کارایی میباشد و در حد نظریه باقی می ماند ، روسیه،  در علم شیمی بعنوان یکی از کشورهای مهم شناخته میشود، اما در زمینه شیمی اتمی و‌گرایشهای متنوع و بسیار آن ، جز ۳ کشور منبع علمی این علم بحساب می آید‌. در این رشته نیز ، دانشگاههای روسیه به دانشجویان اروپایی متقاضی تحصیل در روسیه در این علم، بسیار سختگیرانه برخورد میکند ، اما اخذ پذیرش برای دانشجویان ایرانی علاقمند به تحصیل در روسیه ممکن میباشد.

علوم و شاخه های هسته ای بسیار دیگری در دانشگاههای فنی روسیه تدریس میشوند ، که بعلت،  وجود گرایشهای بسیار، از ارائه توضیحات کامل و ارائه لیست هزینه های تحصیلی در این مطلب معذوریم، اما چنانچه متقاضی تحصیل در روسیه در علوم هسته ای می باشید،  میتوانی با ما ارتباط برقرار نموده تا اطلاعات بیشتری برایتان ارسال شود.

برای تحصیل علوم هسته ای در روسیه مراکز علمی بسیار زیادی وجود دارند ، که در اینجا تنها به ذکر نام آنها اکتفا میکنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دانشگاهها ، میتوانید روی نام آنها کلیک کرده تا وارد صفحه توضیحات مربوط به آن مطلب در سایت شوید.

دانشکده شیمی، دانشکده فیزیک و ریاضی و مکانیک دانشگاه ملی سنت پترزبورگ . دانشکده های ریاضیات، شیمی، فیزیک و فنی ، دانشگاه ملی مسکو دانشگاه ملی مسکو . دانشگاه ITMO ، دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ، دانشگاه هوا فضای سامارا ( زمینه نظامی ) ، دانشکده فیزیک ، شیمی و ریاضیات دانشگاه فدرالی کازان KFU ، دانشگاه پزشکی سچینوا، دانشگاه رودن ،   پزشکی اتمی دانشگاه پاولوف،  پزشکی اتمی دانشگاه نوسیبیرسک و بسیاری دیگر .

تحصیل اتم و علوم هسته ای در روسیه برای بسیاری از علاقمندان اروپایی و آمریکایی، و برخی دانشجویان کشورهای شرقی از جمله دانشجویان ژاپنی علاقمند به تحصیل در روسیه ممکن نیست. اما تا زمان ثبت این مطلب، مشکلی بابت اخذ پذیرش برای دانشجویان ایرانی علاقمند به تحصیل در روسیه در علوم هسته ای به وجود نیامده.

موسسه راشا اسکولار ( شیوه کاری )، بعنوان تنها موسسه تخصصی اخذ پذیرش در دانشگاههای روسیه،  آماده همکاری با دانشجویان ایرانی علاقمند به تحصیل در روسیه در علوم هسته ای میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای تحصیل در روسیه با ما در ارتباط باشید.

# تحصیل در روسیه
# تحصیل علوم هسته ای در روسیه
# تحصیل پزشکی هسته ای در روسیه