بارگذاری

تحصیل MBA در روسیه

فوری،فوری! شروع دورهای MBA در دانشگاه ملی سنت پترزبورگ از آغاز سال ۲۰۱۹ ، یکی از ۱۰ دانشکده اقتصاد و برگزار کننده دوره MBA در اروپا

Generic placeholder image
راشا اسکولار

آذر 23,1397

تحصیل MBA در روسیه

هات لاین
تحصیل در روسیه

دوره مدیریت MBA دانشگاه ملی سنت پترزبورگ دانشکده عالی اقتصاد.

دانشگاه ملی سنت پترزبورگ ،دوره های مدیریت خود در مقطع فوق لیسانس و دکتری، را از ژانویه سال ۲۰۱۹ آغاز میکند ، هم اکنون میتوانید در این دورها ثبت نام کنید.

همانطور که در مطلب دانشگاه ملی سنت پترزبورگ نیز ذکر شد. دانشکده اقتصاد ،دانشگاه ملی سنت پترزبورگ، یکی از ۱۰ دانشکده برتر در حوزه اقتصاد در اروپا بحساب می آید، و مدارک دوره های MBA این دانشکده ،در تمامی جهان بعنوان یک برند جهانی محسوب میشود و غولهای صنعتی ،تجاری و IT ,توجه خاصی به فارغ التحصیلان این رشته از روسیه و مخصوصا این دانشکده را دارند.

علاقمندان به تحصیل در روسیه در حوزه اقتصاد ، میتوانند با ارتباط مستقیم با ما ،هرچه سریعتر در این دوره ها ثبت نام کنند، هزینه کل این دوره ۵۴۰ هزار روبل ،معادل ۸۵۰۰ دلار در سایت دانشکده ذکر شده، که در مقایسه با دانشکدهای دیگر که حتی رنک بسیار پایین تری از این دانشکده را دارند، ۵ برابر حتی بیشتر، ارزانتر میباشد.

این دوره ها به زبان انگلیسی میباشد، و دانشجو نیازی به طی کردن دوره های زبان روسی را ندارد، و بصورت مستقیم به آموختن این علم میپردازد.

برای علاقمندان به تحصیل در روسیه و زبان روسی ،دوره های زبان روسی در خود دانشگاه در نظر گرفته شده،که جزء درسهای امتحانی بحساب نمیآید و صرفا برای راحتی دانشجو برای زندگی و تحصیل در روسیه در نظر گرفته شده‌. 
تحصیل در روسیه در رشته های MBA مخصوصا در بین دانشجویان اروپایی علاقمند به تحصیل در رشته های مدیریت روسیه سبب شده تا لاینهای ثبت نام و اخذ پذیرش در این دانشکده زود بسته شوند، بنابراین به علاقمندان به تحصیل MBA در روسیه توصیه میشود تا هرچه سریعتر اسکن پاسپورت خود را برای ما ارسال نموده ،تا موسسه راشا اسکولار ،در اسرع وقت اقدام با اخذ پذیرش و ارسال دعوتنامه برای این عزیزان نماید. 
قابل توجه علاقه مندان به تحصیل در روسیه ، دعوتنامه ها بصورت الکترونیکی در زمان ۱۵ روز کاری صادر میشود، و پس از تعطیلات کریسمس، با شروع کلاسها ، این دوستان نیز در کلاسها حضور بهم خواهند رساند و از تحصیل این علم در روسیه ،لذت خواهند برد.


لذت تحصیل در روسیه را با راشا اسکولار تجربه کنید.

ما چگونگی تحصیل در روسیه ، هزینه ها، نحوه اخذ پذیرش در دانشگاههای روسیه را بخوبی میشناسیم ، و با ارتباط دوطرفه مناسب با دانشگاهها ، امور اخذ پذیرش در دانشگاههای شهر مسکو و سنت پترزبورگ را بدون ایجاد استرس در دانشجویان و در اسرع وقت انجام خواهیم داد

جهت اطلاعات بیشتر برای تحصیل در روسیه با ما در ارتباط باشید.