بارگذاری

دانشکده پزشکی دانشگاه دوستی ملل

یکی از دانشکده های پزشکی مورد تائید سازمان نظام پزشکی و وزارت علوم ایران، که بیش از ۶۵۰۰ دانشجو در ۵۴ شاخه متفاوت در رشته پزشکی مشغول تحصیل در آن هستند

Generic placeholder image
راشا اسکولار

آذر 21,1397

دانشکده پزشکی دانشگاه دوستی ملل

تحصیل در روسیه
تحصیل رشته پزشکی در روسیه 

دانشکده پزشکی دانشگاه دوستی ملل ( پاتریس لومومبا سابق)

یکی از دانشکده های پزشکی مورد تائید سازمان نظام پزشکی و وزارت علوم ایران،  که بیش از ۶۵۰۰ دانشجو در ۵۴ شاخه متفاوت در رشته پزشکی مشغول تحصیل در آن هستند، تعداد زیادی از دانشجویان ایرانی علاقه مند به تحصیل در روسیه و فراگیری علم پزشکی در این کشور در این دانشگاه مشغول فراگیری این علم میباشند. 

دانشجویان پزشکی این دانشگاه میتوان در مراکز پراکتیک و بیمارستان دانشگاه رودن ( مخفف نام دانشگاه دوستی ملل) در ۱۶۰ شاخه، دوره های انترنی و پراکتیک خود را بگذرانند.
دوره های مدیریت پزشکی، اورژانس، پرستاری،دندان پزشکی،دارو سازی،پزشکی عمومی تنها بخشی از شاخه رشته پزشکی در روسیه و این دانشکده را تشکیل میدهد.

برای آموزش هرچه بهتر دانشجویان علاقمند به تحصیل در روسیه و کسب علم پزشکی، این دانشگاه بیش از ۲۴۰۰ موقعیت اورژانسی و مشکلات پزشکی را با تکنولوژی روز دنیا بازسازی نموده، این باز سازی بسیار حرفه ای و بسیار نزدیک به واقعیت صورت گرفته، همچنین با خرید کالبد از کشورهای دیگر ، دانشجویان پزشکی را برای موقعیت های واقعی آماده میکند. 
به دلیل دولتی بودن این دانشگاه ، امکانات مدرن و پیشرفته تری را نسبت به سایر دانشکدهای پزشکی روسیه در اختیار دانشجویان قرار داده.
دانشکده پزشکی دانشگاه رودن ، بصورت مستقیم با ۱۳ دانشگاه معتبر پزشکی در سر تا سر دنیا در ارتباط بوده و در برخی رشته های پزشکی و بصورت رایگان، انتقال دانشجو به آن دانشگاهها برای کسب تجارب بیشتر صورت می پذیرد. 
همانطور که در مطلبی در باره دانشگاه رودن ذکر شد، بیش از ۸۵۰۰ دانشجو خارجی در دانشگاه رودن مشغول تحصیل هستند،  که بیشتر این تعداد را دانشجویان علاقمند به رشته پزشکی در روسیه تشکیل میدهند. 
در مورد نحوه پذیرش در این دانشکده و دانشگاههای پزشکی میتوانید به مطلب " اخذ پذیرش در دانشگاههای پزشکی روسیه" مراجعه نمایید. 
توصیه راشا اسکولار به علاقمندان به تحصیل در روسیه و مخصوصا رشته پزشکی روسیه، شرکت در دورهای آماده سازی ( پادفک) میباشد، و بعد از گذراندن دروس زبان روسی،شیمی و بیولوژی ، میتوانید وارد دوره های اصلی شوید‌ 
اگر آشنایی کامل به زبان روسی دارید و به دروس شیمی و زیست نیز مسلط هستید ،میتوانید در امتحانات ماه جون شرکت کرده، و مستقیم به تحصیل در ترم یک بپردازید. 
هزینه تحصیل در دوره آماده سازی ( پادفک) این دانشکده ۶ هزار دلار میباشد.

جهت اطلاعات بیشتر برای اخذ پذیرش در رشته های پزشکی و دوره های آماده سازی(پادفک) با ما در ارتباط باشید . 

 

 

تحصیل در روسیه تخصص ماست، و با کمترین هزینه ،شما را وارد بهترین دانشگاههای روسیه میکنیم. 
اخذ پذیرش در رشته دندان پزشکی روسیه،پزشکی عمومی در روسیه، مدیریت پزشکی در روسیه، مهندسی پزشکی در روسیه،پرستاری در روسیه‌، دارو سازی در روسیه.

برای تحصیل در روسیه ،امروز شروع کنید،فردا دیر است. 

راشا اسکولار ارائه دهنده خدمات اخذ پذیرش در تمامی رشته های پزشکی ، علوم انسانی،ریاضی و فیزیک در روسیه.