بارگذاری

دانشگاه ITMO ، اخذ پذیرش در دانشگاه ITMO و دوره پادفک

دانشگاه با ۲۵۰ میلیون دلار هزینه در سال برای نگهداری و خرید امکانات و تجهیزات، یکی از ثروتمندترین دانشگاههای جهان بحساب میآید

Generic placeholder image
راشا اسکولار

دی 26,1397

دانشگاه ITMO ، اخذ پذیرش در دانشگاه ITMO و دوره پادفک

تحصیل در روسیه

دانشگاه ITMO ، اخذ پذیرش در دانشگاه ITMO و دوره پادفک

 

دانشگاه فنی و بیزینس ITMO روسیه واقع در مرکز شهر سنت پترزبورگ میباشد، که با تدریس در ۵۱ حوزه متفاوت یکی از بزرگترین دانشگاههای فنی جهان بحساب میآید ، و دانشجویان بسیاری را جهت تحصیل در روسیه از سایر نقاط جهان بسوی خود کشانده.

رشته های چون فیزیک، ریاضیات کاربردی، فیزیک هسته ای ، فیزیک فنی ،  اپتومتریک ، ساخت ابزار ، اپتیک و فتونیک ، IT , مدیریت، اقتصاد ، سیستمهای فکری بشر دوستانه ، امور گمرکی و رشته های بسیار دیگری که بعلت کیفیت بالای آموزش آن در اروپا و آسیای شرق ، تحصیل در روسیه را برای علاقمندان رشته های فنی و برخی رشته های انسانی و همچنین رشته های بسیار خاص را مطرح کرده.

تعداد ۱۱۱۲۵ هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند که از این تعداد ۱۸۲۵ دانشجوی خارجی از ۷۲ کشور جهان را تشکیل میدهند که به تحصیل در روسیه شاغل هستند.  تعداد ۹۴۰ دانشجو در مقطع دکتری، ۴۷۷۵ دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و ۶۳۵۰ دانشجو در مقطع کارشناسی و تخصص ، مجموع دانشجویان دانشگاه ITMO را تشکیل میدهند.

                  

در لیست معتبر The Times Higher Education  رتبه ۱۵ ،در  لیستARWU Nanoscience  Nanotechnology این دانشگاه رنک ۲۰۱ ، در بین کشورهای بریکس رنک ۷۵ ، در علوم کامپیوتری رتبه ۷۵ جهانی را به خود اختصاص داده است . همچنین این دانشگاه با ۲۵۰ میلیون دلار هزینه در سال برای نگهداری و خرید امکانات و تجهیزات،  یکی از ثروتمندترین دانشگاههای جهان بحساب میآید.

در سال ۲۰۱۷ دانشگاه برنده المپیاد World Robot شد، همچنین در سالهای ۲۰۰۴/۸/۹/۱۲/۱۳/۱۵/۱۷ دانشگاه ITMO برنده جایزه معتبر ACM ICPS گردید. و در سال ۲۰۱۸ موفق به دریافت مدال افتخار یونسکو در زمینه علم، آموزش و نوآوری شد.

   

دانشگاه ITMO با ۱۷۰ دانشگاه معتبر جهان در اروپا و آمریکا روابط علمی و تحقیقات مشترک دارد و در سال ۲۰۱۸ ، ده درصد دانشجویان این دانشگاه برای تبادل تجربیات به آن دانشگاه ها فرستاده شدند ، و همین تعداد دانشجو نیز از این دانشگاهها برای تکمیل تحصیلات خود،و برای تحصیل در روسیه به این کشور ، به دانشگاه ITMO  فرستاده شدند.

 

دانشگاه ITMO در شهر آرتزو ایتالیا و همچنین بروکسل در کشور بلژیک دارای شعبه میباشد ، تا دانشجویانی که امکان تحصیل در روسیه و مهاجرت به این کشور را ندارند ، بتوانند در شعب این دانشگاه در اروپا به تحصیل بپردازند.

دانشگاه آیتیمو ITMO در سال ۱۹۰۰ به دستور تزار وقت روسیه ، نیکلای دوم. در پایتخت آن زمان روسیه یعنی شهر سنت پترزبورگ،  و در مرکز آن ساخته شد.

دوره های پادفک برای دانشجویان خارجی علاقمند به تحصیل در روسیه، در این دانشگاه در هر زمان از سال برگزار میشود. و علاوه بر زبان روسی ، ( به انتخاب دانشجو و توصیه دانشگاه ) دوره های فیزیک ، شیمی، ریاضیات، هندسه ، مبانی کامپیوتر نیز برگزار میشوند ، تا دانشجویانی که قصد تحصیل در روسیه را دارند ، قبل از وارد شدن به دوره های اصلی ، با این دروس و مخصوصا زبان روسی آشنا شوند. هزینه دوره پادفک در دانشگاه ITMO معادل ۱۶۰ هزار روبل و یا ۲۴۶۱ دلار ( در زمان تحریر این مطلب هر دلار آمریکا معادل ۶۵ روبل روسیه میباشد ) تعین شده است.

موسسه راشا اسکولار سالهاست که با دانشگاه ITMO روابط کاری نزدیک دارد ، و موفق به اخذ پذیرش برای دانشجویان بسیاری ، از سایر کشورهای جهان جهت تحصیل در روسیه شده است.

چنانچه علاقمند به تحصیل در روسیه و علوم فنی و کامپیوتر میباشید، دانشگاه ITMO از معتبر ترین دانشگاههای اروپا و جهان میباشد ، که با کیفیت بالای آموزش ، آخرین تکنولوژی روز جهان و هزینه های بسیار ارزانتر از دانشگاههای حتی درجه ۲ و ۳ اروپا ، میتواند یکی از بهترین گزینه های تحصیل در روسیه باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای تحصیل در روسیه با ما در ارتباط باشید. 

# تحصیل در روسیه
# اخذ پذیرش در دانشگاه ITMO
# علوم فنی و کامپیوتر
# اخذ پذیرش در دوره پادفک دانشگاه ITMO 

با راشا اسکولار بعد از تحصیل در روسیه،  یک متخصص واقعی خواهید شد.