بارگذاری

شیوه کاری راشا اسکولار برای اخذ پذیرش و تحصیل در روسیه

هزینه ها ٬ امکانات و خدمات

Generic placeholder image
راشا اسکولار

دی 14,1397

شیوه کاری راشا اسکولار برای اخذ پذیرش و تحصیل در روسیه

تحصیل در روسیه

 

پذیرش در دانشگاههای روسیه،دعوتنامه روسیه،ویزای روسیه، تغییر رشته، اجاره خانه در روسیه، تحصیل در مسکو،تحصیل در سنت پترزبورگ، پذیرش در رشته پزشکی در روسیه، پذیرش دوره های زبان روسی در روسیه، معادل سازی مدارک تحصیلی در وزارت آموزش عالی روسیه، بورسیه روسیه، بخشی از خدمات موسسه راشا اسکولار میباشد.

هدف موسسه راشا اسکولار همراهی متقاضیان تحصیل در کشور روسیه و یاری رساندن به آنان جهت انتخاب بهترین دانشگاهها در کشور فوق میباشد . تمرکز اصلی این موسسه بر روی دانشگاههای شهر مسکو و سنت پترزبورگ میباشد.
متقاضیان تحصیل در رشته پزشکی در روسیه از طریق ما میتوانند موفق به اخذ پذیرش در معتبرترین دانشگاههای پزشکی روسیه شوند، همچنین اخذ پذیرش در تمامی رشته های فنی، تمامی شاخه های علوم انسانی، ریاضی و فیزیک ، شیمی و تمامی شاخه های هنر ، تخصص ما میباشد. 

روش کاری ما برای اخذ پذیرش دانشگاه‌های روسیه: 

شما میتوانید پس از مطالعه مطلب مرتبط با رشته ،شهر و دانشگاه مدنظرتان که در این سایت آخرین این اطلاعات موجود است، با ما ارتباط برقرار نموده ، شماره تلفن و آیدی اسکایپ خود را ذکر نموده، همکاران ما در اولین فرصت از طریق اسکایپ و یا واتس آپ با شما تماس میگیرند. مراحل اخذ پذیرش در دانشگاه‌های روسیه:

  1. مشاوره ، شما میتوانید در این تماس از مشاوره رایگان بهرمند شوید و اطلاعات جامع تری در رابطه با تحصیل در روسیه کسب کنید ، مشاورین ما همگی از فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر روسیه در مقاطع دکتری و ساکن روسیه میباشند، بنابراین شما را با آخرین تغییر و تحولات دانشگاههای روسیه و هزینه ها آشنا خواهند نمود.
  2.  اقدام: پس از اینکه مشاوران ما شما را با نحوه تحصیل در روسیه، و همچنین تحصیل در شهرهای مسکو و سنت پترزبورگ آشنا نمودند ، شما دانشگاه و شهر خود را انتخاب می نمائید.
  3.  ارائه مدارک: در این مرحله همکار ما در ایران با شما قرارداد بسته و در مرحله اول تنها اسکن پاسپورت شما و همچنین مبلغ ۲ میلیون تومان به حساب ما در ایران انتقال داده و رسید آن را بهمراه اسکن پاسپورت خود برای ما ارسال می نمائید ، (این مبلغ صرفا یک نوع گارانتی از سوی دانشجو و همچنین جهت هزینه‌ای دعوتنامه از شما گرفته میشود تا در صورت انصراف دانشجو موسسه متضرر نشود) بقیه هزینه ها در ۲ مرحله بعد از دریافت دعوت نامه و در نهایت در زمان حضور شما در روسیه بصورت دلار دریافت میشود. مشاورین ما در مورد سایر هزینه ها اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار خواهند داد.
  4. امور ویزای دانشجویی روسیه: در این مرحله و پس از آماده شده دعوتنامه از سوی دانشگاه مدنظر، متقاضیان تحصیل در روسیه ، اصل پاسپورت خود را به نماینده ما ارائه داده ،و پس از مدت ۱۰روز کاری، پاسپورت دانشجویان بهمراه ویزای تحصیلی روسیه در اختیارشان قرار داده میشود، در این مرحله متقاضیان نصف مبلغ قرارداد را به نماینده ما در ایران پرداخت میکنند.
  5.  سفر تحصیلی به روسیه : در این‌مرحله دانشجو  برای ادامه تحصیل در روسیه وارد این کشور میشود، که طبیعتا یکی از شهر های مسکو و سنت پترزبورگ میباشد، دانشجویان عزیز ،اسکنی از بلیط و زمان ورود خود به کشور روسیه را به موسسه ارسال میکنند تا همکاران ما به استقبال آنان در فرودگاه رفته ، و آنها را به خوابگاه یا محل اقامت اولیه ( که بنا به درخواست دانشجو مشخص میشود) انتقال میدهند. 
  6. تحصیل در روسیه: روز بعد از ورود به روسیه، همکاران ما به محل اقامت دانشجو رفته، او را با محل تحصیل خود در روسیه آشنا میکنند ، کارهای ثبت نام دانشجویی، ارائه تمامی مدارک مورد نیاز دانشگاه که از قبل به دانشجو اعلام میشود و تقریبا جهت تحصیل در تمامی دانشگاههای روسیه این مدارک یکسان میباشند، ارائه میشود، پس از انجام کارهای مورد نیاز جهت ثبت نام در دانشگاههای روسیه، مانند انجام آزمایشات پزشکی و تست ایدز ،هپاتیت و سل که با کمک همکاران ما صورت میگیرد، دانشجو آماده شروع تحصیلات خود در کشور روسیه و دانشگاههای معتبر آن در شهرهای مسکو و سنت پترزبورگ میشود و روز و ساعت شروع کلاسها به دانشجو اعلام می شود. در این مرحله متقاضیان تحصیل در روسیه، کلیه هزینه های تحصیلی را به کمک همکار ما ،شخصا به حساب دانشگاه واریز نموده، و آخرین بخش از هزینه قرارداد با موسسه راشا اسکولار را نیز پرداخت می نمایند. 
  7. متقاضیان تحصیل در روسیه مهمان راشا اسکولار: همکار ما پس از هماهنگی و مشخص کردن روز ملاقات، دانشجو را تا دفتر راشا اسکولار همراهی نموده، تا شخص مدیر موسسه به همراه دانشجو در یکی از لوکس ترین رستورانهای شهر، میزبان متقاضیان عزیز به تحصیل در روسیه باشد ، و دانشجو میتواند نظرات و‌پیشنهادات و یا مشکلات پیش آمده را به مدیریت در میان بگذارد. 

همچنین برای آشنایی بیشتر با شهر محل اقامت دانشجو در روسیه ، یک تور شهری توسط راهنمای توریستی از طرف شرکت بصورت رایگان برای دانشجو تدارک دیده میشود.
موسسه راشا اسکولار خدمات خاص و کاملی را به دانشجویان متقاضی تحصیل در روسیه ارائه میکند، که نمونه آن را در هیچ موسسه دیگر نخواهید دید، چرا که مدیریت روس موسسه ، روابط محکمی با تمامی دانشگاههای معتبر مسکو و سنت پترزبورگ دارد، و به تمامی نیازهای دانشجویان خارجی در یک کشور غریب آشنا میباشد، و تمامی همکاران شرکت نیز فارغ التحصیلان معتبرترین دانشگاههای مسکو و سنت پترزبورگ میباشند، که اخری اطلاعات مربوط به تحصیل در روسیه را در اختیار دانشجویان قرار میدهند،خدمات راشا اسکولار که بدون شک بیش از خدمات سایر شرکتهای همکار است، هزینه بسیار کمتر از شرکتهای رغیب را برای شما خواهد داشت،چرا که ما فقط بصورت تخصصی در زمینه تحصیل در روسیه فعال هستیم و مانند شرکتهای همکار تنها به اخذ دعوتنامه بسنده نمی کنیم.

راشا اسکولا برای دانشجویان علاقه مند به تحصیل در رشته پزشکی در روسیه، خدمات ویژه ای را در نظر گرفته،تا این عزیزان بتوانند به راحتی در دانشگاههای مورد تائید وزارت علوم ،بهداشت و درمان و سازمان نظام پزشکی ایران به ادامه تحصیل در روسیه بپردازند.

 

با ما در روسیه تنها نیستید

برای دریافت اطلاعات بیشتر جهت ادامه تحصیل در روسیه با ما در ارتباط باشید.