بارگذاری

فوری_ ثبت نام در دوره پادفک ۲۰۱۹

شروع ثبت نامها از ابتدای ماه می

Generic placeholder image
راشا اسکولار

فروردین 09,1398

فوری_ ثبت نام در دوره پادفک ۲۰۱۹

ثبت نام در دوره های پادفک سال ۲۰۱۹

قابل توجه دانشجویان ایرانی علاقمند به تحصیل در روسیه، شروع ثبت نام دوره های پادفک و زبان روسی از ماه می . 

جهت ثبت‌نام در این دوره ها لطفا هرچه سریعتر اقدام به ارسال اسکن پاسپورت( با حداقل یکسال و نیم اعتبار) ، اسکن، ترجمه آخرین مدرک تحصیلی به زبان روسی و اسکن یک‌ قطعه عکس ۳×۴ به ایمیل russiascholar@ mail.ru و یا از طریق ایمیل سایت ، نمایید . همچنین در ایمیل خود : شهر، دانشگاه و رشته مورد علاقه بهمراه شماره تلفن ( ترجیحا با واتس آپ فعال ) را ذکر نمایید‌ . 


مدارک ارسالی پس از برسی توسط همکاران ما ، بصورت حضوری به دانشگاههای مدنظر شما ارسال و فرم‌ ثبت نام دانشگاه ،توسط همکاران ما در آنجا تکمیل خواهد شد. 

در اواسط تا اواخر ماه جولای ،دعوت نامه الکترونیک بهمراه نامه دانشگاه مبنی بر پذیرش شما در دانشگاه فوق و درخواست همکاری از سفارت یا کنسولی ، برای شما ارسال خواهد شد. 

اگر هنوز در انتخاب شهر و دانشگاه دچار تردید هستید میتوانید از مشاوره رایگان متخصصین راشا اسکولار استفاده نمایید ‌. 

پس از تمام شدن دوره ثبت نام ، دانشگاه به هیچ وجه مدارک جدید را نخواهد پذیرفت ، و بعلت استقبال زیاد دانشجویان خارجی علاقمند به تحصیل در روسیه، اولویت دانشگاه به مدارکی میباشد که به صورت حضوری ارائه شده اند . 

هزینه های پذیرش توسط راشا اسکولار به ۲ صورت میباشد ، پاکت کامل خدمات ( ملاقات در فرودگاه، حضور مشاور در زمان ثبت نام در خود دانشگاه به همراه شما، حضور مشاور در زمان ارائه آزمایشات پزشکی " تست سل و ایدز" ، یک روز تور گردشگری در شهر مورد نظر شما به همراه راهنمای توریستی ، معرفی به خوابگاه با حضور مشاور ، و از همه مهمتر خدمات پس از دوره پادفک و ارائه آخرین اطلاعات و ثبت نام در دانشگاه مورد نظر ) معادل ۲ هزار دلار آمریکا میباشد ، که مبلغ ۱۰۰ دلار در ایران جهت هزینه های جاری دعوتنامه دریافت میگردد و پرداخت مابقی مبلغ در روسیه صورت میگیرد. شیوه دوم که شامل اخذ پذیرش در شهر و دانشگاه مورد نظر شما میباشد و تنها با ارائه دعوتنامه و ملاقات در فرودگاه خاتمه پیدا خواهد کرد ، سایر پروسه ها از جمله معرفی به خوابگاه ، آزمایشات پزشکی و غیره ،توسط خود دانشجو و بدون حضور دستیار شخصی میباشد، در این شیوه مبلغ ۵۰۰ دلار از متقاضیان دریافت میشود، که مبلغ ۱۰۰ دلار در ایران و مابقی در روسیه میباشد. 


لطفا در ارسال مدارک هر چه زودتر اقدام نمایید تا در روز اول ثبت نام و قبل از پر شدن ظرفیتها مدارک شما به دانشگاه منتقل شود. 


راشا اسکولار اولین و تنهاترین مرکز تخصصی اخذ پذیرش در دانشگاههای روسیه .