بارگذاری

چرا تحصیل در روسیه؟ و چرا با راشا اسکولار؟

ویژگیها و خدمات خاص راشا اسکولار در مقابل موسسات دیگر چیست ؟

Generic placeholder image
راشا اسکولار

دی 14,1397

چرا تحصیل در روسیه؟ و چرا با راشا اسکولار؟

تحصیل در روسیه

چرا تحصیل در روسیه؟ و چرا با راشا اسکولار
ویژگیها و خدمات خاص راشا اسکولار در مقابل موسسات دیگر چیست ؟

 

دانشجویان ایرانی همواره علاقمند به تحصیل در کشورهای کلاس A جهان ،مانند آلمان ،استرالیا، آمریکا، فرانسه و مخصوصا کانادا هستند، تا بعد از تحصیل نیز بتوانند با دریافت اقامت و حق شهروندی در آن کشورها بمانند.
بسیاری از کشورهای مورد انتخاب دانشجویان ایرانی، تفکر منفی و دید تحقیر آمیزی نسبت به کشورهای جهان سوم دارند، و چه بسا کیفیت آموزش آنها در بسیاری از موارد بسیار ضعیف تر از کشور روسیه میباشد، همچنین کیفیت زندگی و نظافت و زیبایی شهری ،حتی در شهرهایی مانند پاریس که در ذهن ایرانیان به عروس شهرهای اروپا مشهور شده ، در سالهای اخیر افول زیادی داشته و کیفیت زندگی پایین آن نیز سبب اعتراضات اجتماعی بسیاری شده .
بسیاری از توریستهای خارجی ، همواره ار تمیزی و زیبایی شهرهای روسیه میگویند ، و اینکه دولت تا چه حد در حفظ این زیبای و آثار هنری و تاریخی کوشاست‌.
سفیر کشور فرانسه در روسیه در مصاحبه ایی با یکی از روزنامه های محلی گفته بود ، که شهر سنت پترزبورگ به تنهایی از کل اروپا زیبا تر است. این گفته وی بدون اغراق است، و این شهر در سالهای ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷، رتبه زیباترین شهر جهان از دید توریستها را کسب نمود.
هزینه تحصیلی در یک دانشگاه و یا کالج درجه ۲ کانادا یا اروپا سالیانه در کمترین مقدار خود، بیش از ۲۰ هزار دلار آمریکا است، در کنار اینکه این کشورها در صدور ویزا حتی در صورت داشتن دعوتنامه رسمی دانشگاه بسیار سختگیرانه برخورد میکنند، و در بیش از ۵۰ درصد موارد ،بدون اعلام هیچ دلیلی از ارائه ویزا خودداری میکنند.

‌و اما امتیازات تحصیل در روسیه: روسها افرادی هستند که در دید اول بسیار بی احساس بنظر میرسند، اما بهیچ وجه اینگونه نیست، آنها طرف مقابل خود را آنالیز میکنند ، و اگر او را به شخصیت خود نزدیک بدانند، با او دوست میشوند، بدون اغراق ،روسها بهترین دوستان جهانند.

روسیه تنها کشور جهان است که ۱۰۰ درصد جمعیت آن با سواد است و سرانه مطالعه در آن همیشه بین رتبه ۱ یا ۲ جهان متغیر است، و این مسئله در فضاهای عمومی ،مانند مترو، اتوبوسها و سایر جاهای دیگر به وضوح دیده می شود.
آنها دید منفی نسبت به کشورهای دیگر ندارند، بلکه بلعکس، دوست دارند بدانند که چرا دانشجو تحصیل در روسیه را انتخاب کرده؟ چه بخشی از فرهنگ روسیه توریستها و دانشجویان شاغل به تحصیل در روسیه را شگفت زده کرده؟ و همچنین با فرهنگ کشورهای دیگر آشنا شوند. از طرفی اگر بدانند که شما نه برای اقامت چند روزه بلکه برای تحصیل به روسیه آمده اید، درصدد کمک بر می آیند.

هزینه تحصیل در روسیه بسیار ارزان تر از کشورهای اروپایی و آمریکای است، و در گرانترین موارد در سال تا ۶ هزار دلار میباشد.در حالی که کیفیت آموزش در روسیه بسیار بالاتر از بسیاری از دانشگاههای اروپا و آمریکاست. روسها خود از ۱۰ کشور صاحب علم و تولید کننده آن محسوب میشوند.

و اما چرا تحصیل در روسیه را با راشا اسکولار تجربه کنیم؟
راشا اسکولار تنها موسسه ای در روسیه است که با اخذ مجوز از دولت روسیه ، اجازه کار به صورت رسمی در زمینه اخذ پذیرش در دانشگاههای روسیه را برای دانشجویان سایر نقاط جهان دارد.
البته این سایت تنها برای دانشجویان ایرانی تهیه شده، در حالی که سه گروه دیگر برای دانشجویان اروپایی علاقمند به تحصیل در روسیه ،بخشی برای دانشجویان چینی متقاضی تحصیل در روسیه ،گروهی برای دانشجویان آمریکای لاتین خواهان اخذ پذیرش در روسیه ،در کنار گروه دانشجویان متقاضی ایرانی، بصورت موازی زیر نظر و مدیریت آقای دانیل مارچنکوف و خانوم الیزابت دیمارووا مشغول فعالیت هستند.

موسسات بسیاری در ایران اقدام به اخذ پذیرش در دانشگاههای روسیه میکنند و مطالب بسیاری را که عمدتا اطلاعات قدیمی میباشد را در ارتباط با تحصیل در روسیه نشر میدهند، این موسسات اخذ پذیرش در کشورهای مختلف را ارائه میدهند و بصورت تخصصی در مورد یک کشور فعال نیستند و با دریافت هزینه های زیاد، تنها به ارائه دعوتنامه بسنده کرده و حتی دریافت ویزا را نیز گارانتی نمیکنند،همچنین در کشور ثانی، هیچ خدماتی را ارائه نمیکنند و دانشجو شخصا باید کارهای مربوط به ثبت نام در دانشگاه، خوابگاه و غیره را انجام دهد. این موسسات بیش از ۵۰ درصد هزینه های خود را در ابتدا دریافت میکنند و با ارائه دعوت نامه، مابقی هزینه توسط دانشجو پرداخت میشود. لازم به ذکر است که هزینه ارائه دعوت نامه توسط این موسسات، از کلیه خدمات راشا اسکولار بیشتر میباشد.

راشا اسکولار تنها موسسه ایی است که بصورت تخصصی به اخذ پذیرش تنها در کشور روسیه فعالیت میکند، ابتدا مبلغ اندکی را صرفا جهت گارانتی از سوی دانشجو، در صورت انصراف، برای دعوتنامه دریافت میکند، تا در صورت عدم حضور دانشجو، موسسه متضرر نشود. سایر هزینه ها بعد از دریافت ویزا که دریافت آن از طرف راشا اسکولار گارانتی میشود ، و حضور دانشجو در روسیه دریافت میشود، که این خود دلیلی بر اعتماد کاری ما نسبت به خدماتمان میباشد.

از زمان حضور دانشجو در فرودگاه روسیه، تا ثبت نام کامل او، ارائه تور شهری جهت آشنایی بیشتر او با شهری که در آن به تحصیل در روسیه مشغول است ، یک راهنما فارسی زبان او را همراهی میکند و کلیه امورات مربوط به ثبت نام در دانشگاه و خوابگاه و ارائه مدارک را انجام خواهد داد، و نیز اگر دانشجو قصد اجاره خانه را دارد ، در زمان ارائه درخواست به ما این مطلب را ذکر میکند، تا به محض حضور در روسیه ، آپارتمانی برای او تهیه شود. راهنماها و مشاورین ما همگی خود از فارغ التحصیلان دانشگاههای روسیه در سطوح فوق لیسانس و دکتری میباشند و زیر نظر مستقیم مدیریت راشا اسکولار به خدمت رسانی به شما عزیزان مشغولند.

هزینه تمام این خدمات ما، بسیار کمتر از موسسات دیگر که تنها به ارائه دعوتنامه تحصیلی در روسیه بسنده میکنند ،میباشد‌.

تنها راشا اسکولار این خدمات را ارائه میکند، و هیچ موسسه دیگری در روسیه قابلیت ارائه این خدمات را ندارد.

موسسه ای که اینجا از ذکر نام آن معذوریم، خدمات محدودی را در روسیه با هزینه های بسیار کلان ارائه میکند، که به ملاقات دانشجو در فرودگاه و ترانسفر او به هتل منتهی میشود، و حتی اینکار کوچک را با پرداخت مبلغ ناچیزی به دانشجویانی که خود به تازگی به روسیه آمده اند و آشنایی چندانی ندارند، انجام میدهد. متاسفانه بعلت ارائه اطلاعات غلط این دانشجویان تازه شاغل شده به تحصیل در روسیه، مشکلاتی حتی از قبیل دیپورت را برای دانشجویان بوجود آورده، و با اینکه این موسسات در لیست سیاه دانشگاههای معتبر روسیه قرار گرفته اند و به آنها پذیرش نمیدهند، این موسسات در دانشگاهها یا کالجهای درجه ۳ یا حتی ۴ رجوع کرده و بدون دادن اطلاعات قبلی به دانشجو او را در عملی انجام شده قرار میدهند.

در قانون جدید تحصیل در روسیه برای شهروندان خارجی، کالجها اجازه صدور دعوتنامه بیش از ۳ ماه را ندارند، و بارها دیده شده که این موسسات بدون اطلاع از این مسئله یا حتی با اطلاع قبلی ، دانشجویان و خانواده های آنان را دچار مشکلات فراوانی کرده اند.
از دیگر معضلات موسسات غیر حرفه ایی، ارائه اطلاعات غلط، دادن وعدهای پوچ مبنی بر ارائه شغل یا بورسیه تحصیلی روسیه و از همه این موارد مهمتر ، با بی شرمی کامل اعلام میکنند که، تنها ارائه دعوت نامه بدون اهمیت محل و دانشگاه صادر کننده آن مهم است، و دانشجو میتواند بعد از حضور در روسیه در هر شهر یا دانشگاهی ثبت نام نمایند!!! به اطلاع می رسانیم که تنها دانشگاه صادر کننده دعوتنامه تحصیلی در روسیه، اجازه صدور ویزای بلند مدت را دارد( در مطلبی به همین نام در سایت میتوانید اطلاعات کاملتری را در مورد دعوتنامه و ویزای تحصیلی در روسیه را کسب نمایید).

ثبت شرکت در روسیه بسیار مهم است ، و در غیر این صورت دانشگاههای معتبری چون دانشگاه ملی مسکو و یا سنت پترزبورگ، از ارائه پذیرش به دانشجویان معرفی شده از سوی آن موسسات خودداری میکنند، بهمین دلیل موسسات فاقد ثبت در روسیه ، با اسم خود دانشجو، و بصورتی که گویی خود دانشجو شخصا اقدام به این کار کرده ،تقاضای اخذ پذیرش میدهند، و در زمان حضور دانشجو در روسیه و اعتراض او مبنی بر عدم ارائه خدمات در روسیه، بیان میکنند که، اینگونه خدمات از سوی هیچ موسسه ای ارائه نمیشود و یا با درخواست مبالغ بسیار بالا دانشجو را مجبور میکنند تا شخصا پروسه های اداری و ثبت نام را برای تحصیل در روسیه را انجام دهد.

ما سالها به دریافت پذیرش در دانشگاههای روسیه و ارائه خدمات تحصیلی در روسیه به دانشجویان کشورهای مختلف فعال هستیم، و صداقت کاری برای ما و همکارانمان در جایگاه اول قرار دارد.

ما خود نیز روزی دانشجو بوده و با مشکلات دانشجویان خارجی مخصوصا در روسیه و نگرانیهای آنها آشنایی کامل داریم، به ما اعتماد کنید.

 

راشا اسکولار، مطمئن، حرفه ایی و ارزان

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای تحصیل در روسیه را با ما در ارتباط باشید.

# تحصیل در روسیه
# اخذ پذیرش در دانشگاههای روسیه
# ویزای دانشجویی
# خدمات راشا اسکولار
# گارانتی های ما